Kniha návštěv

Prima víkend

Datum: 05.10.2017 | Vložil: Iva Hlobilová

Děkujeme za super ubytování. Vše bylo čisté a bezva vybavené. Bydleli jsme 4 rodiny pod jednou střechou v klidné části Lednice a měli jsme tak celý dům pro sebe. Oceňujeme uzamykatelnou kolárnu ve dvoře a prostorné venkovní posezení. Paní je velice milá a ochotná. Můžeme jen doporučit.

Cyklovýlet

Datum: 18.09.2017 | Vložil: A.Baková

V tomto ubytování jsme byli moc spokojení. Uz jen to, ze nam majitelé vyšli vstric a ubytovali nas jen na jednu noc (coz není zvykem), měli jsme cely dům pro sebe, kola ulozené v kolárne, kuchynka vybavena a baráček cisty a krasny :-).. Doporucujeme..

Každoroční jistota

Datum: 17.09.2017 | Vložil: Fiedor Jaroslav

Už několik let trávíme prodloužený víkend v krásném prostředí Lednicko - Valtického areálu. Od roku 2013 využíváme k ubytování Rezidenci U Vlaštovek k naší velké spokojenosti. Klidné, útulné a velmi dobře vybavené zázemí s příjemnými majiteli vřele doporučujeme všem návštěvníkům Lednice. To je také důvod, proč se zde opakovaně vracíme.

Dovolená nejen na kolech

Datum: 27.08.2017 | Vložil: M.Kotrč

Prožili jsme moc krásnou dovolenou v nádherné lokalitě, kousek od zámecké zahrady v Lednici, v klidné ulici. Rezidenci U vlaštovek mohu všem jen doporučit, krasné prostorné a čisté ubytování, vybavenost kuchyně a přímo dokonalé venkovní posezení s přáteli venku pod pergolou u krbu při skleničce výborného vina nemá chybu. V okolí nespočet výletů a příjemní a ochotní majitelé. Byli jsme moc spokojeni.

Krásně prožitý týden

Datum: 25.07.2017 | Vložil: Vlasta Psutková

Prožili jsme zde velmi hezkou dovolenou.Penzion je skvěle vybavený,čistý,pan majitel velice příjemný a vstřícný.Úžasné prostředí,v okolí spousta krásné kultury.Můžeme jen a jen doporučit,naprostá spokojenost

Záznamy: 1 - 5 ze 10
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek